Elemanıma çaktım

İstanbul’da kafe sahibiyim. Kafemde part time Universite öğrencileri çalışır deniz adında biri yeni başladı çok rahat kız esprileri bazen bel altı olabiliyordu. Çağırdım uyardım müşterilerin yanında dikkat et diye. Birgün ikimiz kapattık kafeyi evine bıraktım kahve içmeye davet etti. Çıkıp içtim ayrılırken tokalaşalim derken yanlışlıkla dudaktan öptük pardon dedim sorun değil dedi. Evime gelip eşimle birlikte oldum. Çok fena tahrik olmuştum. O günden sonra denizin bana tavrı değişti kadınsı halini daha çok yansıtmaya başladı. Birgün gelmedi aradım çok fena üşüttüm dedi evine ziyarete gittim ev arkadaşı kapıyı açtı. Yatakta dinleniyordu 5 dk ziyaret edip ayrıldım ayrılırken de sakın diğer çalışanlara geldiğimi söyleme sadece seni ziyaret ettim şuana kadar dedim tamam patron dedi. Bir hafta gelmedi. Geldiği zamanda zehir gibi çalışıyordu. Yine bir gece kafeyi bırlikte kapattık evine bıraktım kahve içmeye davet etti yine. Kahve içerken bu sefer dikkat edelim öpüşmeyelim dedim hayırdır yengeden mı korkuyorsun dedi güldü. Korkma değil elimden kaza çıkacak dedim. Kazaysa tehlikeli dedi güldü.

Çıkarken boynuma sarıldı iyiki senin gibi iyi kalpli patronum var dedi bende ona sarıldım sende çok iyi çalışansın dedim. Önce sağ yanağımdan öptü sonra solu öpecekken dudaktan öptü. Güldü böyle olmuyor neden kaçsam başıma geliyor dedi. Öyle oluyor dedim. Öpmek serbest olsun dedi. Bana uyar dedim dudaklarına yapıştım duvara yapıştırdım sevişmeye başladık. Biraz seviştikten sonra ayrılıp evime gelip eşimle birlikte oldum. Eşime ikinci çocuğu istiyorum dedim. Artık tüm hıncımı eşimden alıyordum. Kafede kimsenin olmadığı yerde tokalaştığımızda elimi kalçasına attıp dudağından öpüyorum. Her fırsatta öpüşüyorduk. Yine kafeyi kapattık evine bıraktım kahve içmeye davet etti. Sohbet ederken hiç evli biriyle bu kadar samimi arkadaş olacağımı düşünmüyordum dedi. Bazen asla dediklerimizi yaşarız dedim aynen dedi. Ayrılırken öpüştük. Bu sefer onu soydum. Bir dahakine sonun iyi olmayacak dedim evime gelip eşimle birlikte oldum yine. Eşim sordu bu ne seks aşkı bende gelen gidenden tahrik oluyorum gelip sana patlıyorum dedim eşim tabiki de bana patla dedi. Birkaç gün sonra deniz hastayım diye mesaj atıp izin istedi.

Bende öğleden sonra kafe sakinleşince evine ziyarete gittim gecelikle karşıladı boynuma sarıldı çok fena üşüyorum gel ısıt dedi birlikte yatak odasına geçtik yatağa yüz üstü uzandı bende bacaklarından başlayarak okşamaya ısıtmaya başladım. Geceliği yukarı doğru sıyırınca o tamamen çıkardı alt iç çamaşırı ile kaldı.iki elimle her yerini okşadım sonra döndü göğüslerini de okşadım. Arada gelip beni ısıt yalnızlıktan üşüyorum dedi beni soymaya başladı. Çırılçıplak soyundu. Sevişmeye başladık. Yarrağımı amına yerleştirdim sikmeye başladım. Ah oh sesleri ile odayı inletti. Boşalmaya doğru çıkarıp ağzına verdim yalayıp hepsini yuttu. Bundan sonra kafeyi kapatınca gelip arada seni ısıtırım dedim olur dedi. Sevişip tekrar siktim sonra duş alıp kafeye döndüm. Deniz le cinsel ilişkimiz sürdü ama kimseye belli etmeden tabi eşim anlamıştı yasak ilişkimi beni ve çocuğumuzu ihmal etme başka birşey istemiyorum dedi. Eşim hamile kalınca denizle cinsel ilişkimiz arttı. Kafede çalışan kızları evime temizliğe gönderiyordum. Eşim bana deniz mı o kız dedi nereden anladın dedim parfüm kokusundan dedi evimde misafir odasında ilişkiye girmemize onay verdi. Deniz le iyi anlaştılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.