0

Eski bir hikaye

Adım sefer. Hikayem 2000 yılında geçiyor. O zaman askerden yeni gelmiştim. Tanıdığın vasıtasıyla bir şirkete şoför olarak girdim arabadan iyi anlardım. Getir götür işi müdürleri taşıma işi yapıyordum. Patron yalçın bey 60 yaş üstü ihtiyardi. bir gün beni çağırdı bir yıldır yanımızda çalışıyorsun, müdürler senden memnun özel şoförüm yapacağım seni dedi. Özel şoförü oldum evi villaydı. Gittik orada müştemilatta kalacaktım. Karısı arzu 35-40 arasında bir sarışın affetti. Belliki para için evlenmiş. Evin içinde seksi kıyafetle dolaşırdı. Havuz kenarında içimi eritirdi. Yalçın bey bazen Antalya’ya yada yurtdışına gittiğinde iş için beni götürmezdi. Haftasonlari da Arzu hanım ben hariç herkese izin verirdi kimse ayak altında olmasın istiyordu. Eskiden beri öyleydi. Yalçın beyi o yaşına rağmen delice seks yaparlardı birkaç kez şahit oldum. Arzu hanımi ben gezdirirdim haftasonlari dekolteli yırtmaçlı kıyafetler giymeyi severdi. Sohbet ederdik. Birgün telefon geldi apar topar eve gittik yalçın Bey’in çocukları gelip Arzuyu darp etmişler. Boşansin diye baskı yapıyorlardı. Haftasonu yalçın Bey’in toplantısı vardı bana ne olursa olsun arzunun yanından ayrılma dedi. Gitti arzuyla sohbet ederken boşansan ne olur değer mi bunca şeye dedim ben 30 yaşıma kadar elime erkek eli değmedi. Yalçın beni metresi yapmak istedi kabul etmedim evlenmeden de birlikte olmadım iki ay evime gelip gitti ona masaj yaptım, cinsellik dışında her türlü hizmet ettim sonunda nikâh kıydı gelinlik dâhi giymedim ilk erkeğim oldu. Zengin ve rahat hayat için babam yaşında adamla evlendim şimdi bırakıp gideyim mi dedi. Haklısın çok şey feda etmişsin dedim yatağına kadar kahvaltı götürüyordum hizmetçi hazırlıyor ben yukarı çıkarıyordum. Bir hafta böyle geçti yalçın bey geldi. Bir haftada arzunun özel hayatının herşeyini ve iç çamaşırlarının rengine kadar herşeye hakim oldum. Yalçın bey birgün bana arzunun hem şoförü hem koruması olur musun dedi. Olurum da korumalık biraz zor olacak dedim. Yok arzu çok gezip tozan biri değil o yüzden sorun olmaz dedi.

Müştemilatta kalmayacak evin içinde küçük odayı verdiler. Arzu hanım haftada iki yada üç sefer dışarı çıkardı. Ayda da bir defa ailesinin yanına giderdi. Babası şirketin eski bekçisi, Arzu o şirkette işe aldırmış, annesi ile iki kardeşi daha vardı. Arzu ailesinin yanına gittiğinde daha uygun kıyafetler giyerdi. Arzu herşeyini benimle paylasirdi. Yalçın bey yine yurtdışına gitti. Arzu yarın kahvaltımı yatağıma istiyorum dedi bana önce şaşırdım sonra emriniz olur Arzu hanım dedim sabah kahvaltıyı odasına götürdüm uyandırdım uyandığında çok seksiydi. Elini uzattı kaldır dedi tutup doğrultum elini yüzünü yıkayıp kahvaltıya başladı bende aşağı inip odamda yatağımda uzanıp kitap okuyordum. Bir süre sonra geldi seksi sabahlık üstündeydi. Sefer bey beni gezdir dedi. Tamam dedim. çıkıp hazırlandı bende takım elbise giydim. Aşağı inince sportif bir şeyler giy resmiyeti bırak dedi. Arabaya bindik sürüyordum baktım bir araba bizi takip ediyor arzuya söyledim. Evlatlıklarim onlar babalarını boynuzladigimi ispat etmeye çalışıyorlar dedi. Güldü. O zaman işleri zor dedim.neden dedi çünkü öyle biri değilsiniz dedim. Önce boğaz turu yaptık sonra alışveriş yaptık eve döndük. Eşyaları odaya çıkardım. Aşağı indim üstümü değiştirip yatağa uzandım telefonum çaldı Arzu arıyor içki istiyordu. Alıp çıktım odaya küvete uzanmış yatıyordu seslendi banyoya gittim. Verdim eline aldı teşekkürler. Bugün çok güzel gezdik sayende dedi. Vazifem dedim. İsteğin zaman gelip küveti kullanabilirsin dedi teşekkür ederim havuz işimi görüyor dedim. Evin üst katı resmen bize ait olmuştu.

Arzu tüm dişiliğini üst katta sergiliyordu kimse olmadığı zaman da odama da gelirdi. Yalçın bey yine il dışındayken. Kırmızı seksi gecelik giymişti. İçip şarkılar söyleyip dans ediyordu. Çok sarhoş olmuştu kucaklayıp yatak odasına götürdüm yatağa bıraktım boynuma sarıldı bırakma beni dedi bende yanına uzandım uyamasını beklerken bende uyuya kalmışım. Uyandığımda Arzu uyanmış bana bakıyordu. Utandım. Kalkıp gidiyordum kolumdan tuttu utanma böyle şeyler olur dedi valla birşey yapmadım dedim biliyorum korkma dedi iki kişilik kahvaltı hazırla getir birlikte yapıp konuşalım dedi öyle yaptım. Yukarıda çalışma odasında kahvaltı yaptık. Arzu bana ben dağıtacam sen toplayacaksın, içer sapıtırım sen beni sakinleştireceksin, yalçın olmadığı zaman sen gölgem olacaksın dedi tamam dedim. Kahvaltıyı kaldırıp odama geçtim kahve yapıp gelmişti. Kahvenin kırk yıl hatırı vardır kırk yıl beni koru kolla bırakma dedi. Tamam dedim hizmetçi serpille ile aranı yapayım mı dedi nasıl ne arası dedi hep böyle sap sap kalmayacaksın her halde dedi. Bilmem dedim. O iş bende dedi. Yatağıma uzandı yatağında rahatmis dedi dizini kaldırınca kalçasına kadar göründü herşeyi gözüm kaydı. Doğruldu vay şerefsiz bana mı göz koydun dedi. Korktum kekeledim yok ne göz koyması dedim. Gözünle beni yedin dedi yanlışlıkla oldu kusura bakmayın dedim gülerek korkma genç birinin bana bakması ilgi duyması güzel hoşuma gider dedi. Sizde gençsiniz dedin teşekkür ederim ama yalçınin yada başkasının yanında dikkatli ol dedi. Sonra kalkıp gitti. Akşam yemeğini birlikte yedik hizmetçi işini kesin yapmalıyım yoksa ben elden giderim dedi güldü. Ertesi gün hizmetçi geldiğinde konuştular. Benimle de konuştu.

Serpil olur demiş serpil 25 yaşında sarışın güzel biriydi bende 23ume yeni girmiştim. Serpille sevişiyorduk ama ilişki yoktu. Birgün yalçın bey ikimizi çağırdı. Arzuda yanındaydı. İkinizi de severim Arzu söyledi. İşinizi aksatmadığınız sürece sorun yok özel hayatınız sizin olsun dedi. Sonrada alt kattaki boş odayı bize verdi döşeyip birlikte kalın dedi. Serpil utandı. Kızım utanılacak bir şey yok hayatın tadını çıkarın dedi. O odayı kendimize göre döşedik. Serpille karı koca hayatı yaşamaya başladık. Bazen ben bazende serpil arzunun kahvaltısını yukarı çıkarıyordu. Arzu serpile evin içinde kimse yokken tüm dişiliğini kullan sefer senin peşinden ayrılmasın dedi. Bahçıvanın eve girişi de yasaklandı yemeğini ben müştemilata götürüyordum. Serpil yataktan çıktı gömleğimi giyip mutfağa gitti bende üstüme birşey giyip gittim kahvaltı hazırlıyordu önce bahçıvaninkini verdim.beylikdüzü escort bayan Geldim serpil yok yukarı çıktım. Arzuda yalçın Bey’in gömleğini giymişti ikisi kahvaltı yapıp sohbet ediyordu. Arzu gel seferim gel de iki kadının güzelliğini gör dedi. Kahvaltı yaptık sonra ben aşağı indirdim bulaşıkları yukarı tekrar çıktım iki afet oturmuş sohbet ediyordu. Arzu bugün yalcina vasiyetini yazdırdım bu ev ile şirket benim diğer tüm gayrimenkuller çocuklarının dedi. Gülerek bu güzelliğe kim hayır diyebilir dedim serpil sefer bey ağzını kapat dedi güldü. Arzu serpil karışma sefere erkek adam tabiki de yorum yapacak ayrıca ondan gizli saklım mi var dedi. Serpil siz bilirsiniz dedi. Arzu çünkü çocukları rahat bırakmıyor adam birgün kalpten gidecek miras kavgası yaşamak istemiyorum dedi haklısınız dedik. Yalçın bey bu aralar çok sıkılıyordu çocukları canını çok sıkıyordu. Birgün arzuya kahvaltı götürdüm çırılçıplak uzanıyordu sefer köy masaya geliyorum dedi. Üstüne tek parça kıyafet alıp geldi. Serpili çağır dedi çağırdım. Serpil ikinizi evlendireceğim ama kocanı benden kıskanmak yok, yalçın Bey’in yerine geçersem kocanda müdürüm olacak dedim. Serpil siz nasıl isterseniz dedi. Arzu hanım sık sık kocasının öleceğinden bahsediyordu. Serpil bana bu kocasını öldürmesin mi dedi sanmam dedim.

Serpille evlendik. Yalçın bey de oğlu şirkete gelip onunla tartışınca kalp krizi geçirdi bir süre yoğun bakımdan kaldıktan sonra öldü. Arzuda oğullarıyla tüm ilişkisini bitirdi. Müdür olmuştum. Arzu daha büyük villaya taşınmak istedi bizim alt katta kalmamızı istemiyordu. Güzel villa bulduk. Üst katta büyük hamam tarzı banyosu olan villaydı iki yatak odasındanda giriş vardı. Birine benle serpil birine Arzu yerleşti. Serpil sadece yemeği yapıyordu temizlik için biriyle anlaşıldı haftada üç gün gelip gidiyordu. Arzu banyo yaptığında bizi de çağırırdı serpil başlarda sürat assa da alıştı. Arzu ne zaman çocuk seveceğiz dedi. Serpil tadını çıkaralım ilk yılların dedik dedi. Siz bilirsiniz dedi. Arzu ile yatak odalarımız bir sayılırdı Arzu hiç kapılarını kapatmazdı. Haftasonu birlikte duş alıyorduk. Arzu sefer keyf senin keyfin iki hatunla duş keyfi dedi güldü. Bende gülerek Harem kurdum zaten dedim. Serpili alıp göbek atmaya başladılar bende eşlik ettim. Arzu dudaklarima yapıştı sevişmeye başladık sonra serpile sefer bu gece bende kalsın dedi elimden tutup yatak odasına götürdü sevişip iç çamaşırlarımızı indirdik yarrağımı ağzına alıp emmeye başladı sertleşince yatağa uzandı bende amına yerleştirdim git gel yapmaya başladım boşalana kadar pompaladim sonra üstüne boşaldım. Arzunun çığlıkları evi inletiyordu. Yaşlı kurt yeterince iş girmemiş dedim aynen dedi. Tekrar ağzına alıp sertleştirdi yine amına yerleştirdim sikmeye başladım boşalana kadar siktim sonra çıkarıp üstüne boşaldım. Uyuduk sabah duş alıp kahvaltı yaptık serpil sürat asiyordu. Arzu korkma kocanı almam adamın ihtiyacını görüyorum dedi. Serpil çocuk yapmak istedi onu hamile bırakana kadar dölledim hamile kalınca arzuyla 7 ay birlikte olduk. Arzu 40 yaşına basınca anne olmak istedi hamile bıraktım. Şuanda arzunun benden 15 yaşında oğlu var. Benimde serpilden iki oğlan bir kızım var

Sefer

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.