0

Muayeneden yatağa

Hayatım boyunca seks her zaman bir yerinde olmuştur. Yakışıklı uzun boylu ve doktorum. İster istemez de geliyorlar. Yine bir gün bir hasta geldi muayeneye. Demet 21 yaşında. Göğüs kafesinin sıkıştığını ve bazende nefes darlığı çektiğini söyledi. Birkaç tetkik yaptırdım sonuçlarına bakınca soğuk algınlığından kaynaklı basit bir problemdi. Ama biraz fazla panikliyordu. Sakın olmasını ve basit bir durum olduğunu anlatana kadar göbeğim çatladı. Aradan birkaç gün geçti sosyal medyadan beni ekleyerek mesaj yolladi teşekkür ediyordu basit birşeymiş dedi. Aradan biraz zaman geçti yine mesaj attı çarpıntım var dedi. Muayene edemeden birşey diyemem dedim. Cumartesi günüydü nasıl beklerim pazartesiyi dedi o zaman acile git dedim hiç bir doktor sizin kadar alakadar ve hastaları rahatlatıcı değil dedi.

O zaman evime gel muayene edeyim dedim. Kabul etti adresi verdim yarım saat sonra geldi. İçeri buyur ettim üstünü indir dedim gömleği indirdi önce sırtını dinledim sonra da kalp atışına baktım herşey normal görünüyordu. Madem buraya kadar gelmiş boş göndermeyeyim dedim. Ayağa kaldırdm birkaç hareket yapmasını istedim yaptı. Görünürde bir sorun yok. İsterseniz pazartesi gelin EKG çekelim olmadı emar isterim dedim. Olur dedi. Çay demledim içti. Ona iltifatlar ettim ama gereksiz panik yapıyorsun dedim. Nasıl dedi. Doktorun evindesin ve hiçbir şeyin yok diyor ama aklında deli sorular dedim güldü aynen dedi. Kendini rahat bırak dedim. Deniyorum olmuyor dedi. Yanına gittim göğüslerini avuçladim. Okşadım göğüs kanserin yok, kalp ritminde sorun yok, ya soğuktan yada stresten kaynaklı o yüzden rahat ol dedim. Nasıl bu kadar emin olabilirsiniz dedi tecrübe konuşuyor dedim.

Çevirdim sırtının belirli yerlerine baskı uyguladım fıtık olsaydı farklı tepkiler verirdin fıtık da yok dedim. Elleriniz çok maharetli dedi öyledir dedim. Üstünü tekrar çıkar dedim çıkardı.uzan dedim uzandı. Bacaklarını okşayarak yukarı doğru çıktım çok heyecanlandı. Bak gördün mü stres ve heyecan kalp atışını hızlandırdı dedim. Nefes nefese öyle valla dedi. Sakin ol emin ellerdesin dedim. Sonra göbeğinden başlayarak göğsüne geçtim şimdi sütyenini çıkarıyorum tamamen teslim ol dedim kafasını salladı. Sütyeni çıkarıp attım. Omuzlarına kadar çıktım. Şimdi bir erkeğin yanında bu şekilde olmak seni çok heyecanlandırıyor ama sakin ol doktor muayenesi dedim. Kafasını salladı yine. doğrultum. Üstünü giy dedim giydi. Pazartesi muayeneye gel bakalım ne var dedim tamam dedi gitti. Pazartesi geldi testleri yaptım emar a gönderdim aslında çıkacak sonuç belli yine de içi rahatlasin istedim. Cuma akşamına sıra vermişler gitmişti sonuçları aldı evime çağırdım geldi. Sonuçlar temiz bi şey yok dedim. Peki neden oluyor dedi.

Stresten dedim. ne yapabilirim dedi rahatla dedim nasıl dedi. Şimdi Perdeleri çekeceğim iç çamaşırı hariç herşeyi indir dedim bende soyundum. İkimiz evde tekiz. İki saat evimde böyle kalmanı istiyorum dedim tamam dedi çay demledim içtik sohbet ettik. Sonra kucaklayıp yatak odasına götürdüm. Kucağımda oturttum aynaya bak dedim o bakarken ben sütyenini indirdim. İstersen burada birlikte oluruz dedim kafasını salladı. Dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık. Baksirimi çıkarıp ağzına verdim sonra yatağa uzandirip kilodunu çıkarıp amına yerleştirdim. Git gel yapmaya başladım oda zevk sesleri çıkarıyordu ikimiz birden boşaldık. İçinden çıktım. Yanına uzandım. Senin sorunun istediğin biriyle birlikte olamamak. İstediğin zaman benden ayrılabilirsin dedim. Sonra çekmeceden doğum kontrol hapı çıkarıp verdim. Şimdilik ikimizde hamile kalmanı istemeyiz dedim. Evet istemem dedi. Üç ay birlikte olduk sonra ayrıldı benden.

Civan

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.