O istedi resmen bende siktim

musteri sikis

Adım şahin. 24 yaşındayım. Kendime ait tuhafiye dükkanim var. Birgün bir kadın geldi. Göğüs dekolteli yırtmaçlı etek giymişti. Bizim mahalleye yeni taşınmış. Hemşireymis. Hobi olarak örgü nakış işleri ile ilgileniyormus. İplere, kumaşlara baktı. Yaptığı ürünleri satmamı olur dedim. Yaptığı ürünlerin modellerin fotoğraflarini gönder dedim. Gönderdi kendisinin giydiklerini de yolladı. Çok seksiydi. Dene Fotoğraflarını gönder dedim. Baya samimi olduk. Birgün bana istersen gecelik hatta fantazi kıyafetleri dikerim dedi olur birkaç modelin fotoğraflarını yolla bakayım dedim gönderdi iltifat yağdırdım.

Hoşuna gitti. Dükkana geldi konuştuk sohbet ettik konu ürünlerine modellerine geldi çok güzel yapıyorsun sana da yakışıyor dedim yaptığım ürünleri giymeyi seviyorum kendime güvenim geliyor dedi. Kendi işin var ek iş olarak da güzel işler yapıyorsun tabi özgüvenin olsun dedim birkaç gecelik kıyafeti verde model çıkarayım dedi olur dedim seçti eve gitti giyip fotoğraflar çekip attı. Bunlar senin ürünlerin benim yaptıklarım da yapınca gönderirim dedi herkesin fiziği senin gibi olsa hayat erkeklere güzel olur dedim teşekkür ederim dedi. Ertesi gün dükkana geldi ürünleri getirdi verdi kendi ürünlerimi de yapınca getiririm dedi. Bunları senin üstünde görmek güzel olurdu dedim.

Ürünlerimi yapayım yemeğe çağırırım görürsün dedi. Bir hafta sonra beni evine çağırdı. Bittim elimde çiçekle. Kapıyı açtı dizinin üstünde biten tek parça gecelik yırtmaçlı dekolteli sütyen takmamisti gözümü alamadım. Mutfağa gidip yemek yedik. Salona geçtik izin isteyip içeri gidip farklı gecelik giydi çay yaptı geldi sütun gibi bacakları ortadaydı. Sohbete başladık sürekli iltifat edip durdum. Kalkıp gitti geceliği değiştirdi bu sefer meyve getirdi. Yanıma oturdu bacakları ve göğüsleri aklımı aldı. Sonra kahve yapmaya gitti üstünü değiştirdi daha seksiydi. Kalkıp gideceğim zaman hangisi hoşuna gitti dedi hepsi güzeldi senin elinden çıkmış bedenini süslüyordu dedim teşekkür ederim dedi çıkarken dudaklarına yapıştım karşılık verince sevişmeye başladık sonra kucağıma alıp yatak odasına götürdüm yatağa uzandırdım üstüne çıkıp sevişmeye devam ettik sonra soyunduk yarrağımı sertleştirip amına yerleştirdim git gel yapmaya başladım pompalamaya başladım boşalmaya doğru çıkarıp üstüne boşaldım. Kirlendik duş alalım dedi birlikte duşa girip temizlendik sonra çarşafı değiştirip yine ilişkiye girdik. Uyuduk sabah dükkana geldim. İki yıldır ilişkimiz devam ediyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.